Tytuł Ogłoszenia:

Renowacja wanien,brodzików,umywalek,kabin,płytek. Renotech, THS system.

Dodano: 2017-10-01 12:43:48

Kontakt:

Renotech

601630000

renowacje glazury terakoty płyt kamiennych

Profesjonalnie odnawiamy wszystkie wanny, brodziki, umywalki, zlewy. Naprawiamy również punktowe uszkodzenia. 5 lat pisemnej gwarancji. Sprzęty od razu gotowe do użytku.

Jednocześnie przestrzegamy przed korzystaniem z usług przypadkowych -fachowców-, odnawiających wanny nienadającymi się do tego środkami, po zastosowaniu których wanna może wyglądać kiepsko, a powłoka może być nietrwała. Wielokrotnie usuwaliśmy takie wynalazki z wanien i poddawaliśmy je profesjonalnej renowacji, wybawiając ich zrozpaczonych właścicieli z kłopotu. Przestrzegamy też przed korzystaniem z takich renowacji, w których powłoki są zbyt grube na dnie, co może powodować ich odspojenie na całym dnie w ciągu kilku miesięcy od wykonania (widzieliśmy taką fuszerkę konkurencji).

Wykonujemy profesjonalne antypoślizgi na wannach i brodzikach.

Odnawiamy całe kabiny prysznicowe.

Przemalowujemy glazurę z fugami na inne, jednolite kolory - możliwe łączenia, np. pas lub schodki. Dajemy 5 lat gwarancji.

Odnawiamy/wymieniamy fugi.

Czyścimy/impregnujemy glazurę, terakotę, gres i płyty kamienne oraz fugi by łatwo utrzymać je w czystości i chronić przed plamami. Naprawiamy płytki.

Zmieniamy posadzki z różnych płyt na antypoślizgowe – także bez utraty połysku.

Mamy REFERENCJE od współpracujących z nami hoteli i znanych firm – do wglądu na stronie Renotechu na zakładce: Referencje.

Dużą część usług wykonujemy z polecenia.

Bezpośrednio obsługujemy województwa: Podlaskie (centrala), Mazowieckie i Łódzkie (pracownik z Warszawy), Lubelskie i Warmińsko-Mazurskie. Pozostałe województwa obsługują nasi Partnerzy.

Pełna informacja na naszej stronie www. Link jest we właściwym miejscu tego ogłoszenia.

Renotech

  Główne zdjecie: