Tytuł Ogłoszenia:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

Dodano: 2018-08-28 17:54:56

Kontakt:

Ultimed

795 688 323

http://ultimed.com.pl/

Chętnie wybierane przez pacjentów gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu obecnie są miejscem, w którym uzyskać można wszechstronną pomoc. Decydując się na skorzystanie z pomocy gabinetów specjalistycznych Ultimed, można liczyć na fachowe wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów i ginekologów. Trzeba pamiętać też o doskonale przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy oferują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej.

Lekarze dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na rozwiązaniach naprawdę nowoczesnych. Siła gabinetów Ultimed zamknięta jest doskonale przygotowanym do pracy personelu dbającym o swój rozwój. Nie można zapomnieć również o sprzęcie od renomowanych producentów który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności.

Konsultacje planowane są bardzo szybko, co jest nie bez znaczenia dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy wykonujących swoją pracę w gabinetach Ultimet mogą skorzystać pacjenci , którzy wymagają pomocy w związku z naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/

Ultimed

  Główne zdjecie: